Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktualne wyniki
09-28-2007, 17:57
Post: #1
aktualne wyniki
Wyniki po piątkowych rundach:


WYNIKI KOBIET

WYNIKI Mę¯CZYZN

Mę¯CZY¬NI TOP 30

WYNIKI Mę¯CZYZN

POJEDYNKI
Www Znajdz posty
Cytuj
10-01-2007, 07:50
Post: #2
 
Szkoda ,że organizatorzy popełnili błąd . Otóż w regulaminie jest zapisane ,że pojedynki finałowe są rozgrywane do dwóch zwycięstw ,a rozgrywano pojedynki według formuły suma dwóch gier . Niby nic ale mogło to wypaczyć wyniki :
Bielski-Rybicki
Pająk Daria-Merklejn Joanna
i najważniejszy finał kobiet
Natalia Martin- Daria Pająk
Wydaje mi się ,że w takiej rangi zawodów takie błędy nie powinny się zdarzyć .


Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi .[/color]
Cytuj
10-01-2007, 11:55
Post: #3
 
Hmmmm sam nie zwróciłem na to uwagi, ale przyznam, że jestem ciekaw odpowiedzi Wink
Z drugiej strony zawodnicy zostali poinformowani o tym fakcie przed grami pół.. i finałowymi. Myślę, że to ze względu na telewizję i brak czasu na tak długie pojedynki.
Oczywistą jednak rzeczą jest fakt, że w pojedynkach do 2 zwycięstw punktacja mogła by być całkiem inna.
Pozdrawiam

PS.
Uhuhu to się narobiło, ciekawe co na to "przegrani pojedynków".
Znajdz posty
Cytuj
10-03-2007, 06:28
Post: #4
 
Widzę ,że nikt nie chce wyjaśnić tematu , szkoda,tym bardziej ,że jest to niechlubny przykład takiego ignorowania zapisów regulaminu ,ktoś go napisał,ktoś czytał, ktoś myślał,że zapisy to świętość , a lud to kupił ......... szkoda , ale sport nie zawsze jest piękny i nie koniecznie za sprawą zawodników . Organizatorzy niestety nie wykazali się profesjonalizmem , czego my płacący za turniej wymagamy . Pozdrawiam i oby inne turnieje nie pod patronatem Oubica AMF były bardziej udane .
Cytuj
10-03-2007, 14:27
Post: #5
 
Witam,
Nie byłem organizatorem tego turnieju, natomiast jako prowadzący czuję się odpwiedzialny za to co miało miejsce. Zmiana zasad rozgrywania gier play off została podjęta ze względu na nagrywanie pojedynków do telewizji. Wszyscy zawodnicy zostali o tym fakcie poinformowani (wielokrotnie) przed przystąpieniem do pojedynków. Nikt z zainteresowanych nie zgłosił żadnego sprzeciwu podczas trwania zawodów. W zwiazku z tym, uważam za bezsensowny wpis w tym temacie przez Brodę :shock: . Dodatkowo jak zawsze organizatorowi przysługuje prawo do zmian regulaminu podczas trwania zawodów jezeli jest taka konieczność. Według mnie zmiana formatu rozgrywania finałów nie wypaczyła wyników. Zostały one rozegrane poprawnie z punktu widzenia sportowego. Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi służę pomocą i chętnie udzielę odpowiedzi.
Pozdrawiam ;-)

tonio
Znajdz posty
Cytuj
10-04-2007, 08:24
Post: #6
 
Wszyscy mówią o nagrywaniu, filmowaniu rundy pół i finałowej ale cały czas nie wiem dla kogo ten wywiad... :mrgreen:

Czy jest kotś w stanie odpowiedzieć na pytanie gdzie i kiedy będzie można to zobaczyć...??

Pozdrawiam...
Cytuj
10-04-2007, 10:23
Post: #7
 
TV SPORT CLUB, dostępny w telewizjach kablowych, oraz na platformie cyfrowej N.
Znajdz posty
Cytuj
10-04-2007, 14:45
Post: #8
 
O i tak się składa że jestem szczęsliwym posiadaczem platformy N.... :mrgreen: a wiesz może kiedy będą to emitować...bo niestety tego typu kanały mają to do siebie że program TV jest bliżej nieokreślony...

To będzie ciekawe wydazrzenie paru kumpli od kul, browar.... i bowling w TV.... 8-)

Pozdrawiam
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości