Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ćwierćfinały TLB - relacja
04-03-2013, 15:59
Post: #1
ćwierćfinały TLB - relacja
RUSZY£A FAZA PLAY-OFF W I LIDZE

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe w I Lidze za nami. Ta krótka relacja może nieco zobrazować regulamin play-offów i przedstawić symulację tego, co może się wydarzyć w II fazie play-off.

Co ciekawe, największą sumę małych punktów w pierwszym meczu ćwierćfinałowym zdobyła drużyna B.P. Sunny Travels, ale popularna "Bydgoszcz" przegrała mecz ze Sportbowling, głównie za sprawą meczu sezonu w wykonaniu Pawła ¯ołnowskiego. W tej parze wszystko jeszcze jest możliwe, pewne jest tylko to, że w rewanżu Sunny Travels musi wygrać, jeśli chce awansować do półfinałów.

Wśród wygranych największą sumę małych punktów ugrało OSKP Toronto. ¦rednia zawodnika na grę ponad 210 pkt. robi wrażenie. Mateusz Kacprowicz (235,50 śr.) już może się cieszyć z trzeciego w tym sezonie Gracza Kolejki, a jego drużynie wystarczy jedna wygrana gra w rewanżu z Krajiną Piva, żeby zagwarantować sobie półfinały.

W pojedynku outsidera z liderem pachniało sensacją. Arpol przegrał dwa pierwsze pojedynki z Sharks, ale wygrał Wink . Oczywiście zaprocentowała dobra gra w całym sezonie i spory 56-punktowy bonus do każdej gry. Arpol ma jednak najniższy wynik małych punktów (netto bez bonusów) wśród wygranych i sporą szansę na pojedynek z najlepszą drużyną z ćwierćfinałów w pojedynkach półfinałowych. Jak dzielnie walczyła z liderem w tym meczu ostatnia drużyna w tabeli niech świadczy fakt, że mimo porażki 0:9 w sumie punktów Sharks byli tylko o 1 punkt gorsi od Arpolu :!:

W ostatniej parze powtórka z poprzedniego meczu sezonu zasadniczego. Na smarowaniu Maribor Open 2007 Pulsar System wygrał z Bowlingcentrum w XIV kolejce 7:2 i dokładnie tak samo było w pierwszym ćwierćfinałowym meczu.

Symulacja II fazy play-off i play-out po pierwszych meczach ćwierćfinałowych wygląda następująco:

Arpol (+20) - OSKP Toronto
Pulsar System (+20) - Sportbowling
B.P. Sunny Travels (+10) - Bowlingcentrum
Krajina Piva (+18) - Sharks.

Symulację tę zweryfikują rewanżowe mecze ćwierćfinałowe Wink
Znajdz posty
Cytuj

OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości