Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to będzie kulka
01-05-2007, 22:24
Post: #1
No to będzie kulka
Nareszcie udalo mi się i odkupuje od kolegi kulke nie jakąś tam super ale już lepszą niż kartofel a zarazem w dobrej cenie. Dziś nią grałem i było idealnie. Niestety jutro na treningu jeszcze kartofle będę męczyc ale za tydzień już chyba będzie moja pierwsza własna kulka Big Grin
Cytuj
01-07-2007, 13:34
Post: #2
 
No to zaczniesz trenować jak należy Big Grin Big Grin, bez własnej kulki jest to bardzo trudne.

POWODZENIA na torach bowlingowych Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
01-08-2007, 00:26
Post: #3
 
Kulke już w sumie mam. Tylko niestety musze dać kciuka do zalania i nawiercenia na nowo albo chyba ze się insertem kciukowym uda nadrobic bo różnica w sumie niewielka. No i oczywiscie inserty na palce musze nowy kupic. Moze w ferie uda mi sie do bydzi w tym celu wybrac.
Cytuj
03-13-2007, 10:16
Post: #4
 
Moja własnie wyruszyła w daleka podróż przez Atlantyk!!!!
Kumpel moj który jest w USA wlasnie zamowił mi Ebonite The One i wysłał do Polski!
za 1,5 miesiaca bedzie w domku juz nie moge sie doczekac!!!!!!!!!! :lol:
Pozdrawiam!!!!!!!!!!1

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj
03-15-2007, 00:00
Post: #5
 
Wybierałeś kulkę po kolorach, czy ktoś Tobie polecił? :roll:
Znajdz posty
Cytuj
03-15-2007, 10:18
Post: #6
 
Witam!
Jacek mi polecił !
Mogłem kupic sobie używke ale z drugiej strony za taką cene jak jest w Usa to nie wiem czy bym kupił w Polsce uzywana!

Ale kolorek tez jest ładny heheheh :-D
A co myslisz ze niespecjalnie wybrałem :?:
Pozdrawiam!

P.s. juz widziałem swój nabytek przez kamerke jak z kumplem gadałem teraz tylko 1,5 m. oczekiwania :-(
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj
03-15-2007, 10:55
Post: #7
 
Bardzo fajnie, że jesteś zafascynowany bowlingiem Big Grin Takich nam potrzeba. The One to bardzo dobra kulka, aczkolwiek czy nadająca się na początek ? - nie jestem przekonany ;(
Szkoda, że nie poradziłeś się chłopaków, którzy się na tym znają: Jacek Dudko, Ray MC Dowel, Tomasz Janicki, lub kilku innych ........ Nasz Jacek-Striker gra kulą The One i z całym szacunkiem dla niego -nie jest to kula do jego stylu grySad Twojego stylu jeszcze nie znam, nie wiem jak grasz, to wyjdzie z czasem.
Tak czy tak, początkowo zaleca się grę kulą spare-ową, lub jakąś używką -generalnie kulą słabą, aby po 1 lepiej nad nią panować, a po 2 uczyć się rotacji. The One ma dość silną "końcówkę" i możesz jej nie opanować na początku. Nie martw się moim wpisem, bo nie jestem wielkim znawcą. Okaże się "w praniu" czyli na torach bowlingowych, być może The One odrazu przypadnie Ci do gustu Smile Pozdrawiam
PS. Lubię całą brać bowlingową, jednak dla mnie autorytem w kwestii doboru kul i wiercenia jest DJ = Dudko Jacek z Gdańska. Polecam właśnie u niego nawiert Twojej kulki.
Znajdz posty
Cytuj
03-15-2007, 15:59
Post: #8
 
Witam!
Dzieki za info!
Nie wiem czy mój styl gry wogole mozna na razie nazwac stylem. Mecze, Krece na razie Maxima, ale uważam że i tak dużo rzeczy robie zle opanowałem klepki, strzalki, dobijanie 3-6-9 według ksiazki od Jacka lecz wiadomo musze szlifowac kroki (na razie 3), wyrzut, podkrecanie do perfekcji bo widze ze jak cos zmienie predkosc, podkrecanie,wyrzut pomyle sie o kilka klepek i kula leci inaczej! Brakuje dobrych rad jakos musze wybrac sie na trening żeby teraz na samym poczatku nie nabrac zlych nawyków w podkrecaniu!

Myslalem na samym poczatku zeby wziac kule ze slabsza koncowka poniewaz koncowka The one w porownaniu z tak zwana koncowka spare ktora staram sie teraz mojej kulce nadac moze byc kosmiczna.

Co myslisz Zbyszku o wierceniu u Henia w Bydzi bo wesz do Gdańska to ja bede jeszcze pół roku sie wybierał a czas ucieka.
Wierciłem u niego Maxima i mi sie wydaje ze wszystko gra.
Do zobaczenia na treningach i Pozdrawiam!

Ed i colori che noi portiamo sono la gloria!
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości