Odpowiedz

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy drużyn na II ligę
10-09-2008, 09:26
Post: #9
 
Big GrinBig Grin Będzie trochę więcej grania. Pytanie tylko "co grają". Tak czy inaczej będzie ciekawie bo dochodzi nowy konkurent do awansu. oj... będzie się działo... :roll:
Www Znajdz posty
Cytuj
10-09-2008, 10:40
Post: #10
 
Nie znamy wogóle drużyn, więc w sobotę się okaże jak stoimy Big Grin
A smarowanie, które będzie w £ęgowie to nic innego jak nasza piętnaska :!: Big Grin
Znajdz posty
Cytuj
10-09-2008, 19:33
Post: #11
 
Nic innego, jak nasza "6" Kacper. Tak wynika z wykresu Smile Dario Ostróda to bardzo świeża kręgielnia, więc nie wydaję mi się, aby zawodników mieli jakiś na bardzo wysokim poziomie! A Ty Zbysiek już tak nie żartuj sobie Tongue

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
10-09-2008, 20:30
Post: #12
 
Kręgielnia w Ostródzie działa od września 2006 roku :!: , tak że nie taka znowu świeża.
Znajdz posty
Cytuj
10-09-2008, 20:59
Post: #13
 
Gdy pojechałem tam rok temu, grałem jeszcze niezbyt rewelacyjnie... mimo to obsługa i właściciel patrzyli na mnie jak na mistrza świata Tongue - był tam AMF od razu po otwarciu, jednak w Ostródzie wówczas nie było jeszcze żadnych zawodników z prawdziwego zdarzenia... Czy szybko to mogło się zmienić? Zobaczymy Smile

"Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."
Znajdz posty
Cytuj
10-09-2008, 22:38
Post: #14
 
Chyba dwa lata temu - "miszczuniu" hehehehe
O tym jak szybko można z "początkującego" zajść do poziomu extraklasy depcząc najlepszym po piętach niech Ci opowie Tymon C. Big GrinBig Grin

pożyczam:

..."Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."

[ Dodano: 09 Paź 2008 11:49 ]
Tragiczna i smutna wieść doszła z wybrzeża . Właściciel Tokyo Station w £ęgowie Wojciech Wójcik nie żyje .

Zapal znicz:

http://www.polandbowling.eu/archives/417#comment-1399

[ Dodano: 10 Paź 2008 12:16 ]
Chciałbym zaapelować do zarządu TKB - Panów Przemka i Jacka, o "zoragnizowanie" uczczenia pamięci Pana Wojtka Wójcika chwilą ciszy tuż przed pierwszymi grami na obiekcie Tokyo Station w £ęgowie.... Panu Wojtkowi to nie pomoże, ale sprawi że będzie tam obecny razem z nami...
Znajdz posty
Cytuj
10-10-2008, 10:28
Post: #15
 
Panie Zbyszku takie sprawy należą do organizatora zawodów, a jest nim PPKB Neptun, albo do Rady Ligi. Jak ktoś z nas się w niej znajdzie, będziemy myśleć..
Znajdz posty
Cytuj
10-11-2008, 08:32
Post: #16
 
powodzenia chlopaki... 8-)

...::::CHROBREGO TEAM::::...
Znajdz posty
Cytuj

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości