TLB
powtórka tematu z "25-02-08" Ale teraz Rekord Emil - Wersja do druku

+- TLB (http://bowling.info.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: powtórka tematu z "25-02-08" Ale teraz Rekord Emil (/showthread.php?tid=200)

Strony: 1 2


- zibi - 01-09-2009 13:44

Przemek napisał(a):Rafalski nie dopisał jeszcze, że w następnej grze brat miał 12. strike z rzędu :!:
Zyman źle odczytaleś powyższy post Przemka Big Grin
Prezes miał na mysli, że w nastepnej grze kolega miał 12(dunasty) strike z rzędu, a Ty przeczytałeś, że 12(dwaniaście) strike-ów z rzędu Wink

Co do 4rech gier, okazuje się że średnia z pozostałych 3 to 159 co stanowi, że jeszcze wiele treningów przed "Rafalskim" Big GrinBig Grin
Jednak 290 to nie byle co i zazdroszczę takiego rekordu.... Choć jeśli złowię złotą rybkę to zamienię moje 10 x PG ( które już za chwile wykulam <rotfl3> :lol: ) na 230średnią z wszystkich granych gier, bo to jakby ważniejsze w turniejach niż samo PG.

[ Dodano: 09 Sty 2009 01:50 ]
cor@lgol napisał(a):gratuluję rekordu Big Grin Big Grin

tylko raz przez 4 lata miałem 11 strike z rzędu :cry:, gra podobna tylko 1 ramka 9-
Jeszcze tylko dodam, że w następnej grze "narobiłem w portki" i 12tego strike nie było <załamka>


- ZYmAńSki - 01-09-2009 16:21

Dokładnie tak Cori Big GrinBig Grin Dziki za wytłumaczenie Wink


- Sakoś - 01-16-2009 14:29

cor@lgol napisał(a):Co do 4rech gier, okazuje się że średnia z pozostałych 3 to 159 co stanowi, że jeszcze wiele treningów przed "Rafalskim" Big GrinBig Grin

Hehe Cori nie przypisuj mi Brata rekordu Smile bo to Emil wkulał Smile ja tylko wrzuciłem fotkę. Ale ja swój rekord też podobny mam z lutego zeszłego roku 288. ale na nieszczęście od tamtej pory nawet do tego wyniku się nie zbliżyłem specjalnie :cry:


RE: powtórka tematu z "25-02-08" Ale teraz Rekord Emil - TexasCRAZYhorse - 07-15-2025 12:23

To był prawdziwy sukces jak dla mnie. Tak ja to wszystko teraz ja to widzę.
____________________________________
Cennik prac magisterskich i licencjackich