TLB
Składy drużyn na II ligę - Wersja do druku

+- TLB (http://bowling.info.pl)
+-- Dział: TKB - Toruński Klub Bowlingowy (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Liga ogólnopolska PZK SBS (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Składy drużyn na II ligę (/showthread.php?tid=185)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Greg - 10-09-2008 09:26

Big GrinBig Grin Będzie trochę więcej grania. Pytanie tylko "co grają". Tak czy inaczej będzie ciekawie bo dochodzi nowy konkurent do awansu. oj... będzie się działo... :roll:


- kacper - 10-09-2008 10:40

Nie znamy wogóle drużyn, więc w sobotę się okaże jak stoimy Big Grin
A smarowanie, które będzie w £ęgowie to nic innego jak nasza piętnaska :!: Big Grin


- raadman - 10-09-2008 19:33

Nic innego, jak nasza "6" Kacper. Tak wynika z wykresu Smile Dario Ostróda to bardzo świeża kręgielnia, więc nie wydaję mi się, aby zawodników mieli jakiś na bardzo wysokim poziomie! A Ty Zbysiek już tak nie żartuj sobie Tongue


- Przemek - 10-09-2008 20:30

Kręgielnia w Ostródzie działa od września 2006 roku :!: , tak że nie taka znowu świeża.


- raadman - 10-09-2008 20:59

Gdy pojechałem tam rok temu, grałem jeszcze niezbyt rewelacyjnie... mimo to obsługa i właściciel patrzyli na mnie jak na mistrza świata Tongue - był tam AMF od razu po otwarciu, jednak w Ostródzie wówczas nie było jeszcze żadnych zawodników z prawdziwego zdarzenia... Czy szybko to mogło się zmienić? Zobaczymy Smile


- zibi - 10-09-2008 22:38

Chyba dwa lata temu - "miszczuniu" hehehehe
O tym jak szybko można z "początkującego" zajść do poziomu extraklasy depcząc najlepszym po piętach niech Ci opowie Tymon C. Big GrinBig Grin

pożyczam:

..."Potrzeba wielkiej odwagi by powstać i wykorzystać cały swój potencjał..."

[ Dodano: 09 Paź 2008 11:49 ]
Tragiczna i smutna wieść doszła z wybrzeża . Właściciel Tokyo Station w £ęgowie Wojciech Wójcik nie żyje .

Zapal znicz:

http://www.polandbowling.eu/archives/417#comment-1399

[ Dodano: 10 Paź 2008 12:16 ]
Chciałbym zaapelować do zarządu TKB - Panów Przemka i Jacka, o "zoragnizowanie" uczczenia pamięci Pana Wojtka Wójcika chwilą ciszy tuż przed pierwszymi grami na obiekcie Tokyo Station w £ęgowie.... Panu Wojtkowi to nie pomoże, ale sprawi że będzie tam obecny razem z nami...


- Przemek - 10-10-2008 10:28

Panie Zbyszku takie sprawy należą do organizatora zawodów, a jest nim PPKB Neptun, albo do Rady Ligi. Jak ktoś z nas się w niej znajdzie, będziemy myśleć..


- mlody84 - 10-11-2008 08:32

powodzenia chlopaki... 8-)