TLB
Składy drużyn TLB - Wersja do druku

+- TLB (http://bowling.info.pl)
+-- Dział: TLB - Toruńska Liga Bowlingowa 2016/17 (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zgłoszenia (/forumdisplay.php?fid=190)
+---- Dział: składy drużyn (/forumdisplay.php?fid=192)
+---- Wątek: Składy drużyn TLB (/showthread.php?tid=1497)



Składy drużyn TLB - Przemek - 12-14-2016 00:57

Składy zgłoszonych drużyn do TLB 2016/17:

I LIGA

PULSAR SYSTEM:

1. Jacek Skorupa (kpt.),
2. Przemysław Falkowski,
3. Marek Murzynowski,
4. Jacek Kuciński,
5. Kuba Gapiński.

przyszli: Kuba Gapiński (powrót do TLB),
odeszli:


SPORTBOWLING:

1. Kamilla Simińska (kpt.),
2. Emil Polanisz,
3. Łukasz Kudliński.
4. Mieczysław Polanisz,
5. Marek Rybicki.

przyszli:
odeszli:


FHU MAGMA:

1. Tomasz Homziuk (kpt.),
2. Łukasz Mierzchała,
3. Brajan Kastner,
4. Dariusz Chiliński,
5. Kuba Piotrowski.

przyszli: Kuba Piotrowski (powrót do TLB),
odeszli: Paweł Żołnowski.


WASZEWAKACJE.PL:

1. Zbigniew Górny (kpt),
2. Patryk Preus,
3. Paweł Wierzbowski,
4. Tomasz Lutowski,
5. Patryk Scieszyński.

przyszli:
odeszli:


ENIGMA:

1. Paweł Dąbrowski (kpt.),
2. Jarosław Dąbrowski,
3. Mateusz Kacprowicz,
4. Mariusz Marzec,
5.

przyszli:
odeszli:


SHARKS:

1. Jacek Krajniewski (kpt.),
2. Piotr Murawski,
3. Sebastian Ziółkowski,
4. Tomasz Drzewiecki,
5.

przyszli: Tomasz Drzewiecki (debiut w TLB),
odeszli: Aleksander Ziółkowski,


ESCO POLAND:

1. Robert Ostaszyk (kpt.),
2. Magdalena Flisykowska,
3. Jarosław Czup,
4. Szymon Umiński,
5. Max Ostaszyk.

przyszli: Szymon Umiński (powrót do TLB),
odeszli:


BAD BOYS GRUDZIĄDZ:

1. Maciej Cichoracki (kpt.),
2. Marek Fularczyk,
3. Michał Gebauer,
4. Janusz Michałkowski,
5.

przyszli:
odeszli: Jan Hończak (Spare Team),

-----------------------------------------------------------------------

II LIGA

BOWLINGCENTRUM:

1. Przemysław Kantecki (kpt.),
2. Joanna Merklejn,
3. Łukasz Zelma,
4. Michał Pawłowski,
5. Sebastian Matura.

przyszli: Michał Pawłowski (Play'azz Bowl), Sebastian Matura (debiut w TLB),
odeszli: Adam Martin, Jakub Zawacki.


DARRO TEAM:

1. Jacek Ratajczak (kpt.),
2. Eugeniusz Mikłaszewicz,
3. Adam Wójcik,
4. Piotr Kwiatkowski,
5.

przyszli: Piotr Kwiatkowski (debiut w TLB),
odeszli: Jakub Antoniak, Vitalij Koblas.


POLYTEAM:

1. Leszek Leskiewicz (kpt.),
2. Anita Leskiewicz,
3. Dawid Szabłowski,
4. Tomasz Grabiński,
5. Krzysztof Baranowski.

przyszli: Anita Leskiewicz (Lady&Gentelmen), Dawid Szabłowski, Tomasz Grabiński (obaj Prokids), Krzysztof Baranowski (debiut w TLB).
odeszli: Marcin Splitt, Radosław Wiśniewski, Kuba Strześniewski, Janusz Kaczyński.


TISA BOWLING:

1. Jakub Liśkiewicz (kpt.),
2. Marcin Niedzielski,
3. Michał Kurtyka,
4. Krzysztof Niedzielski,
5.

przyszli:
odeszli:


KSM TEAM:

1. Mirosław Bartulewicz (kpt.),
2. Dominik Bartulewicz
3. Gosia Skórcz,
4. Sławomir Kotarski,
5.

przyszli:
odeszli:


TORUŃSKIE WODOCIĄGI sp z o.o.:

1. Wojciech Cichowicz (kpt.),
2. Jarosław Kowalski,
3. Janusz Ossowski,
4. Maria Salewska,
5. Piotr Jabłoński.

przyszli: Piotr Jabłoński (debiut w TLB),
odeszli:


VENDETTA:

1. Sławomir Jaroszek (kpt.),
2. Jacek Dębowski,
3. Krzysztof Strzałkowski,
4. Tomasz Grzeca,
5. Maciej Wilkowski.

przyszli: Maciej Wilkowski, Krzysztof Strzałkowski (obaj powrót do TLB), Sławomir Jarorszek, Jacek Dębowski, Tomasz Grzeca (wszyscy debiut w TLB),
odeszli:


FIREBOWL:

1. Kamil Kocot (kpt.),
2. Waldemar Marcinkowski,
3. Zbigniew Karbowiński,
4. Mateusz Kapral,
5.

przyszli: Kamil Kocot, Waldemar Marcinkowski, Zbigniew Karbowiński (wszyscy Lady&Gentelmen), Mateusz Kapral (debiut w TLB),
odeszli:


SPARE TEAM:

1. Janusz Gackowski (kpt.),
2. Mirka Gackowska,
3. Jan Hończak,
4. Krzysztof Beszczyński,
5.

przyszli: Janusz Gackowski, Mirka Gackowska (oboje debiut w TLB), Jan Hończak (Bad Boys Grudziądz), Krzysztof Beszczyński (Prokids),
odeszli: