TLB
GPP 6 - Wersja do druku

+- TLB (http://bowling.info.pl)
+-- Dział: TKB - Toruński Klub Bowlingowy (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Aktualności / Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: GPP 6 (/showthread.php?tid=130)

Strony: 1 2 3 4


- raadman - 03-05-2008 15:05

łatwo powiedziec ;P
Ale powiem Ci, ze kurde naprawde beznadzieja z tymi hdcp losowanymi. Teraz na Niku Cup mialem taką sytuację, ze zagrałem bodajrze 171 srednią. Wylosowałem 10 hdcp. A w następnej eliminacji zagrałem 180 i mialem 0 hdcp. Szczęsliwie tamta elimiminacja okazała się lepsza, bo grając w półfinale ma się hdcp. z eliminacji... Czyli jeśli rzuciłbym 10 pinów więcej to tak naprawe byłbym 50 w plecy ;/
Chociaż pamiętam ze kiedyś u Was zagrałem 188 i też sie nie dostałem Tongue
POzdro


- Tymon - 03-05-2008 15:10

Radziu tak wlasciwie o czym Ty pierdolisz... hndc jest potrzebny zcasem ale jezeli zagrasz dobrze to CI ten Hndc nie bedzie potrzebny zagraj 190 + a za kazdym razem przejdziesz....


- TempleX - 03-05-2008 21:33

Nie ma to jak przyjacielska rozmowa dwóch facetów.... :mrgreen:


a tak na marginesie to nie brzmi Wam to dziwnie:
" aby przejść do drugiej rundy w grupie B, czyli grupy zawodników ze średnią do 185 należy zagrać min 190 średnią..."??


- Tymon - 03-06-2008 00:32

Templex zauwaz co sie gra w grupie B teraz chociazby podam Ci paru zawodnikow ktorzy takie wyniki osiagaja b. czesto : Mirek Pajak, Gapa, Peri , Wisnia, Kuba P itd grupa B jest teraz na wysokim poziomie ... I niejest tak latwo na turniejach a to ze jest średnia do 185 zawalisz 1 turniej na koniec sezonu i grasz kolejny rok w B przy czym powinienes grac w A . Znam Radka i wiem na co go stac wiec mowie mu zeby sie nie opieral jedynie na Hndc ktory jak wiemy jest czasem pomocny.


- TempleX - 03-06-2008 09:49

Tymek no właśnie w takim tonie pisałem swój post że większość zawodników z grupy B powinna grać w A bo patrząc po wynikach to powoli robią się nam dwie grupy A hehe...Smile


do zobaczenia w sobotę...


- Tymon - 03-06-2008 18:11

nom czescTongue


- zibi - 03-06-2008 19:43

a może poprostu czas już na grupę C i tyle


- raadman - 03-06-2008 23:15

W sumie mimo wszytsko cieszy mnie coraz wyzszy poziom zawodnikow w polsce. Jest ich coraz wiecej, coraz lepszych i niedlugo moze sie okazac, ze naprawde powstanie przywlolana przed Zbyszka grupa C Smile.
Pogadamy jutro o tej samej porze, ale juz bedziemy wiedziec wiecej Big Grin
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zycze powodzenia!!!