TLB
IMPJ 2008 - Wersja do druku

+- TLB (http://bowling.info.pl)
+-- Dział: TKB - Toruński Klub Bowlingowy (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Aktualności / Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: IMPJ 2008 (/showthread.php?tid=109)

Strony: 1 2 3


IMPJ 2008 - raadman - 01-02-2008 20:54

W sobotę 5 stycznia, ekipa z Torunia rusza podbijać bydgoskie tory bowlingowe, grając o tytuł Mistrza Polski w kat. do lat 19.
Na zawodach pojawi się najprawdopodobniej 4 zawodników:
-Tymek Ciećkiewicz
-Kuba Piotrowski
-Mateusz Kacprowicz
-Radek Dąbrowski.

Są 2 rundy eliminacyjne, o godzinie 9 oraz 12, o godzinie 9 zagra Mateusz. Kuba, Tymek i ja zagramy o 12.
Wszyscy gramy w kategorii wiekowej do lat 19, co ciekawe jest łączna klasyfikacja dziewczyn i chłopaków, więc zapowiada się ciekawa rywalizacja, gdyż na Mistrzostwa przyjadą najlepsze zawodniczki z Polski, również Daria Pająk, która reprezentowała Polskę na Mistzostwach ¦wiata Qubica AMF 2007.

W rundzie eliminacyjnej gramy 6 gier,
Do Półfinału dostaje się 15 najlepszych zawodników(zawodniczek).
Zawodnicy, którzy dostaną do półfinału zagrają 4 gry, których sumę dolicza się do poprzednich 6 i w ten sposób wyłania się najlepszą 8, która w niedzielnym finale gra
Pojedynki w systemie Round Robin (Każdy gra z każdym za wygrany pojedynek dostaje się 20 pkt, za remis 10.)
Mistrzem zostaje osoba z największą ilością punktów!

Jutro czas na ostatnie treningi na długim smarowaniu, jedyne co pozostaje to życzyć nam powodzenia... Smile

Pozdrawiam,
Radek Dąbrowski.


- Przemek - 01-03-2008 09:36

Brawo Radas za ten post w ogóle, natomiast finał kat. do lat 19 rozpoczyna się w niedzielę o 11.30. Wierzę, że TKB będzie miał w nim swoich zawodników, dlatego jeśli ktoś dla kibicowania chciałby się wybrać do Bydzi, czekam na sygnał.


- fireman - 01-03-2008 11:37

szkoda ide do roboty 5 wiec nie zajade do Bydgoszczy ale jak wejdziecie do finału w co nie wątpie postaram sie podjechac w niedziele ;-)


- Tymon - 01-03-2008 18:14

ehh xD niebedzie łatwo i ja to wiem wystarczy spojrzec na zawodnikow ktorzy sa zapisani na ta liste Smile


- raadman - 01-03-2008 21:07

Jeszcze wczoraj w kat. do lat 19 było zapisanych 19 zawodnków... dzis jest to już prawie 30! Coś czuje, że walka będzie zacięta!


- Magda - 01-03-2008 21:34

Ja też mam swoją "fuchę" na IMPJ- jako osobisty kierowca Kacpra. Jedziemy w sobotę na 12 i będziemy mieli wolne miejsca w samochodzie. Gdyby ktoś chciał się zabrać - prosimy o info. Chętni do kibicowania- mile widziani Smile 8-)


- Tymon - 01-03-2008 22:36

hehe jak bedzie co ogladac(w co watpie Smile xD


- zibi - 01-04-2008 01:48

no ja wybieram się kibicować "moim pupilom" =hehe już na pierwszą turę Wink
widzę Magda że wreszcie wypijemy drina !! (w postaci coca coli)